Web
Analytics

Ocenenie Hračka roka 2018-3.miesto. HRA ŠKOLOU® - skladajte ĽUDSKÉ TELO, je náučná hra pre deti od 4 rokov, pomocou ktorej sa deti učia zábavnou formou rozvíjať slovnú zásobu a pamäť. Pomocou "puzzle" kartičiek sa učia rozpoznávať, kde je na tele ruka, oko, prsty, nos .... a správne ich pomenovať. Každá kartička má iný tvar, je iná a tak zapadne len tam, kam patrí.


Náučná HRA ŠKOLOU® - skladajte ĽUDSKÉ TELO je krabička, s ktorou dievčatká a chlapci objavujú ľudské telo. Viete koľko prstíkov je na ruky, koľko máme nôh? Alebo kde je nos, pusinka, či uško? To všetko sa deti teraz hravo naučia.

Celá postava človeka a jej časti je rozdelená na 3 väčšie doštičky a 18 menších. Pevné doštičky do seba perfektne zapadnú a drží pohromade ako dieliky puzzle. Manipulácia s kartičkami veľmi jednoduchá. Zapojiť do hry sa môže aj viac detských hráčov, ktorí môžu napovedať a pomáhať si a tak zistiť, ako môže byť ľudské telíčko zábavné.

Hra obsahuje 3 veľké doštičky pomocou ktorej si zložíte postavičku chlapčeka. Váš nový "kamarát" má na sebe označené tenké linky, ktoré pomáhajú správne nájsť, kde má hlavičku, nohu, ruku, zápästie, oko, nos či pusinku. Menšie kartičky sa prikladajú pozdĺž telíčka a vždy správne zapadnú do výrezu, ak deti zvolí správne miesto.


Deti hra nielen zabaví, ale tiež prirodzene rozvíja svoje logické uvažovanie, pozorovacie a kombinačné schopnosti.

Táto hra je tiež vhodná aj do škôlok a kolektívov, kde sa deti môžu striedať v kladenie jednotlivých dielikov a navzájom sa povzbudzovať a opravovať. Pomáha malým deťom, v spolupráci s dopělým, poznávať a pomenovať časti svojho tela.


BENEFITY:

- Deti spoznajú telo od hlavy až k päte

- Pomáha zlepšovať motoriku a sústredenie

- Pomáha s rozvojom vyjadrovania

- Rozvíja slovnú zásobu

- Rozvíja logické uvažovanie

Balenie obsahuje: 3 ks veľkých doštičiek z pevného kartónu, 18 ks malých doštičiek s časťami tela, český a slovenský návod

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Škola hrou - Ľudské telo

  • Výrobca: Alexander
  • Kód produktu: A2037
  • Dostupnosť: Nie je skladom - na objednávku
  • 9,90€

  • Bez DPH: 8,25€

Naša stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú zlepšovať kvalitu našich služieb. Používaním našej stránky súhlasíte s ich používaním.