Web
Analytics

O nás

 

Prinášame úsmev vašim najblížším

 

Všetci sme to už zažili...

Nekompromisne sa blíži dátum narodenín niekoho, na kom vám záleží.

Uvedomujete si, že musíte vymyslieť nejaký darček, ale nie len tak hocijaký. Mal by byť originálny, krásny a praktický v jednom. Ale čo by to mohlo byť?

Pozerať do steny a predstierať, že premýšľate, nepomáha, a tak sa rozhodnete načerpať inšpiráciu v obchodoch a na internete. Ale všade majú len otrepané darčeky, ktoré ste už niekedy darovali.

Chvíľu rozmýšľate, či by nebolo jednoduchšie tváriť sa, že ste zabudli....

Sviatok sa blíži, panika rastie… a nakoniec, ako vždy, ponožky alebo hrnček s vtipným nápisom to zachránia.

Toto sme v našej rodine poznali až príliš dobre.

Ale potom sme v zahraničí natrafili na úžasné darčekové obchodíky (ktorých nie je ani tam veľa) a zistili sme, že darčeky môžu byť pekné, kreatívne, zaujímavé a praktické. Wow!

Vtedy sme sa rozhodli:

Chceme ľuďom prinášať radosť zmysluplnými, starostlivo vyberanými darčekmi.

A tak v roku 2011 vznikol Dobrý darček.

Naša misia nás zaviedla až do Paríža

Začali sme pátrať po skvelých darčekoch, ktoré by sme pridali do našej ponuky.

A tak sme zbalili kufre a navštívili európske veľtrhy v Paríži a v Salzburgu. Priniesli sme si 15kg katalógov, poriadnu dávku inšpirácie a vzácne partnerstvá s poprednými európskymi výrobcami.

Preto teraz v našom e-shope nájdete napríklad veselé hračky od Djeco, luxusné dáždniky od Guy de Jean, čarovné kolotoče od Pluto a mnoho iných kvalitných darčekov.

Najväčšiu radosť nám robí, keď vás môžeme stretnúť osobne

Preto sme si otvorili aj veselý obchodík na zvolenskom námestí, kde každý deň prichádzate načerpať inšpiráciu, nakúpiť skvelé darčeky alebo sa len tak zahrať či zrelaxovať.

Ak budete mať cestu okolo, určite sa zastavte, budeme sa na vás tešiť!

Neradi sedíme doma. A tak ste nás mohli stretnúť napríklad na Hravenisku v Košiciach alebo na Živom trhu vo Zvolene. Príjemné letné dni sme zvykli tráviť pri našom stolíku na zvolenskom námestí, kde ste sa mohli prísť s nami zahrať. Veď prečo sedieť dnu, keď sa môžete ísť hrať von?

Okrem zábavy máme radi aj vedu, a úplne najradšej ich kombinujeme dokopy. Preto už dlhodobo spolupracujeme s o. z. Vedecká hračka a naše hračky môžete nájsť na ich interaktívnych výstavách.

 

 

Poďte sa s nami zoznámiť

Ivetka

To je tá milá pani, ktorú stretnete v našom obchode. Okrem toho sa stará o vaše objednávky, e-maily, správy… a všetko to zvláda ľavou zadnou.

 

 

Monika

Je zodpovedná za naše otravné zaujímavé reklamy na Facebooku, ale aj v reálnom svete. Snaží sa pre vás pripravovať články a e-maily plné super-užitočných tipov.

 

 

Martin

Náš ajťák, ktorý vyrieši každý technický problém. S ním sa pravdepodobne nestretnete. Sedí vo svojom domácom kresle, pije kávu a píše kód.

 

Ako vyberáme darčeky do našej ponuky?

Vezmeme do ruky katalóg a hľadáme vecičky, ktoré sú:

1. Kvalitné: Žiadne lacné plastové odliatky. Náš tovar k nám prichádza najmä od známych výrobcov a veľkoobchodov v západnej Európe. (Ich kompletný zoznam nájdete tu.)

2. Podporujúce tvorivosť: Naše darčeky podporujú kreatívne myslenie a rozvoj duševných aj manuálnych schopností u detí, ale aj dospelých.

3. Výnimočné: Väčšinu darčekov z našej ponuky nenájdete v iných slovenských obchodoch alebo e-shopoch.

4. Krásne: Aby vašich blízkych očarili už na prvý pohľad.

5. Pre každého: Veríme, že každý si zaslúži dostať jedinečný a krásny darček. Preto u nás nájdete niečo pre každého - mužov, ženy, babky, otcov, dcéry, priateľov, manželky, vnúčatá, šéfov, učiteľov, autobusárov...

Pozrite sa, aké darčeky sme vybrali aj pre vašich blízkych:

Nájsť darček

 

Naša stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú zlepšovať kvalitu našich služieb. Používaním našej stránky súhlasíte s ich používaním.