Obrázok produktu
search
  • Obrázok produktu
  • Včelobal obrúsok Kombo (4 obrúsky) Ľudový set
  • Včelobal obrúsok Kombo (4 obrúsky) Ľudový set

Včelobal obrúsok Kombo (4 obrúsky) Ľudový set

31,90 €
S DPH

Včelobal obrúsok Kombo (4 obrúsky) Ľudový set

Množstvo
Skladom

 

Možnosť vrátiť tovar bezplatne do 14 dní

Kompletná výbava Včelobalov do domácnosti i na cesty. Jednotlivé veľkosti sú farebne odlíšené a tak nebudete v poličke tápať ale už na pohľa viete, ktorý potrebujete.

V balení je z nasledujúcich veľkostí po jednom kuse: Západ Slnka – 20×20 cm, …boli lesy – 26×26 cm, Líška na lúke – 35×35 cm, Indiánsky – 53×43 cm.

 

Prečo Včelobal®?

  • 100% prírodné – obrúsky neuvoľňujú žiadne škodlivé chemikálie a ich používaním znižujete množstvo plastov na skládkach a v našich vodách.
  • Priľnavé –  sú skvelou alternatívou jednorazovej plastovej fólie.
  • Opakovane použiteľné – obrúsky sa ľahko čistia, stačí ich utrieť alebo opláchnuť vlažnou vodou. Navyše Včelobal je možné “obnoviť” aj doma.
  • Kompostovateľné – na konci svojho produktívneho života sa Včelobal® môže využiť ako súčasť vášho kompostu.

V domácnosti Včelobal nahradí materiál, do ktorého by ste balili desiaty, udržuje zeleninu a ovocie dlhšie čerstvé, teplom rúk ho vytvaruje ako potrebujete – drží tvar, je bez BPA a iných chemických látok.

Včelobal dýcha, preto ním môžete prikryť fermentujúce potraviny ako jogurt, kefír či chlebové cesto, keď kysne. Naše obrúsky sú priľnavé, preto ich nepotrebujete vlhčiť. Ak sa po zabalení potraviny otvára, dajte ho na pár minút do chladničky, a on opäť stvrdne v novom tvare.


Ako sa správne starať o Včelobaly?!

Nemusíte sa báť, že Včelobal nasaje vône jedla, stačí ho vyvetrať. Špina tiež nie je problém, jemné opláchnutie vo vlažnej vode bez drapľavej hubky pomôže udržať obaly čisté. V studenej vode vosk vytvorí pevný povrch, ktorý sa ľahko umýva. Po umytí obrúsok nekrčte, ale vytrite utierkou alebo voľne vysušte ako iný riad. Pri správnej starostlivosti Vám Včelobal vydrží viac ako rok, navyše sa dá “prevoskovať / obnoviť” v každej domácnosti.

Naše Včelobaly sú ručne vyrobené na Slovensku. Skutočná veľkosť sa môže líšiť o + – 10mm.

Ďalšie informácie:

Rozmery 20×18 cm, 25×25 cm, 35×37 cm, 50×45 cm

Vyrobené na Slovensku

EATGREEN
EVO104S-XL
1 ks
Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.