Záhrada - tkanie
search
  • Záhrada - tkanie
  • Záhrada - tkanie
  • Záhrada - tkanie
  • Záhrada - tkanie
  • Záhrada - tkanie
  • Záhrada - tkanie

Záhrada - tkanie

13,90 €
S DPH

Malá kreatívna sada z kolekcie Artistic od Djeco. Dieťa zhotoví 3 závesné dekorácie: motýľa, jablko, hríb. Do foriem z pevnej lepenky vytká ihlou sieť z farebných šnúrok a lepenkových dielikov. Formy majú po okrajoch diery. Naspodok priviaže ozdobu a drevené korálky. Jednoduché, magické, wow!

Množstvo

 

Možnosť vrátiť tovar bezplatne do 14 dní

Malá kreatívna sada z kolekcie Artistic. Dieťa zhotoví tri závesné dekorácie v kawaii štýle: motýľa, jablko a hríb. Do foriem z pevnej lepenky vytká ihlou sieť z farebných šnúrok a lepenkových dielikov. Formy majú po okrajoch diery. Naspodok priviaže ozdobu a drevené korálky. Jednoduché, magické, wow! Tvorbou prevedie obrázkový návod.
Ilustrácie: Muxxi.
Vyrobené z lepenky a papiera s ekologickým certifikátom FSC®. Škatuľa je pevná a praktická: uschováte v nej všetok materiál, výtvory môžete vyrábať priamo v nej, pohodlne ju zbalíte na cesty.
Kolekcia Artistic obsahuje malé kreatívne sady, ktoré oboznamujú zvedavé tvorivé deti s
rôznymi výtvarnými technikami.
Obsah: 10 perforovaných lepenkových dielov (3 veľké formy + 7 doplnkových), 5 zväzkov šnúrok (5 farieb), 1 ihla s oblým hrotom, 1 navliekač šnúrok, 9 drevených korálok, 1 obrázkový návod.
Odporúčaný vek: 6 - 10 rokov.
Rozmery balenia: 15,5 x 18,5 x 4,5 cm.

DJ09436
1 ks
Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.